„Stawiamy na Rodzinę”

glowne foto13 października br. na terenie zespołu boisk sportowych przy ul. Lubelskiej można było się dobrze bawić przez całe sobotnie przedpołudnie, a to z racji odbywającego się tam pikniku rodzinnego pod hasłem : „Szkoła stawia na rodzinę". Pogoda była jak na zamówienie. Po brzydkim początku tygodnia, w sobotę można było się grzać w promieniach słońca. Organizatorzy przyjęli sportową formułę imprezy, dlatego w jej trakcie odbyło się wiele konkursów sportowych i rekreacyjnych, takich jak np. wyścigi w trzyosobowych spodniach czy tor z przeszkodami. Nie zabrakło także konkurencji drużynowych, które odbywały się na trzech boiskach jednocześnie.

Panowie grali w piłkę nożną, a w hokeja czy tzw. „zbijaka" mogły zagrać całe rodziny. Nadwyrężone ciało można było "podreperować" przy bufecie, który powstał dzięki zaangażowaniu rodziców klas 1-3. Przepyszne ciasta, grillowana kiełbaska i gorąca kawa cieszyły się ogromnym powodzeniem. Promując wartości rodzinne i wspólne, aktywne spędzanie czasu w gronie najbliższych organizatorzy chcieli podkreślić jak ważna w życiu każdego człowieka, szczególnie tego najmłodszego jest RODZINA. Można więc śmiało powiedzieć, że impreza się udała, a największym sukcesem Pikniku Rodzinnego były uśmiechy dzieci, mam, tatusiów oraz rodzin uczestniczących w tej imprezie. Bo grunt to rodzinka!

Video Gallery: "Stawiamy na Rodzinę"

Foto Gallery: "Stawiamy na Rodzinę"