1 procent 2019

POZNAJ, ZROZUM, ZAPAMIĘTAJ

Szkoła Podstawowa nr 3 ma dużo szczęścia! Pieniądze płynął do nas strumieniami…. Dotychczas zrealizowaliśmy kilka projektów, które pozwoliły na doposażenie szkoły np.: „Aktywna Tablica”, Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa, Program modernizacji gabinetu pielęgniarki szkolnej, czy projekt „Niepodległa”, dzięki któremu podjęte zostały liczne działania związane z obchodami 100-lecia niepodległości Polski.

Od 1 marca 2019 r. rozpoczniemy realizację kolejnego projektu „POZNAJ, ZROZUM, ZAPAMIĘTAJ” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego, który został przygotowany przez Urząd Miejski Złotoryi i Fundację Rozwoju Obywatelskiego. W ciągu półtora roku zaplanowana jest realizacja zajęć rozwijających i wyrównawczych z wielu przedmiotów dydaktycznych, rozwijanie zainteresowań artystycznych i teatralnych, a także finansowanie wyjazdów i wycieczek edukacyjnych. W planie są zajęcia z robotyki dla uczniów klas I – III. W ramach funduszy unijnych kolejny raz doposażona zostanie szkoła w innowacyjne pomoce dydaktyczne do nauczania m.in. robotyki na lekcjach informatyki, czy tablety dla uczniów całej klasy do korzystania w trakcie lekcji.

Zachęcamy uczniów do udziału w zajęciach projektowych.