Get Adobe Flash player

POZNAJ, ZROZUM, ZAPAMIĘTAJ

Szkoła Podstawowa nr 3 ma dużo szczęścia! Pieniądze płynął do nas strumieniami…. Dotychczas zrealizowaliśmy kilka projektów, które pozwoliły na doposażenie szkoły np.: „Aktywna Tablica”, Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa, Program modernizacji gabinetu pielęgniarki szkolnej, czy projekt „Niepodległa”, dzięki któremu podjęte zostały liczne działania związane z obchodami 100-lecia niepodległości Polski.

Od 1 marca 2019 r. rozpoczniemy realizację kolejnego projektu „POZNAJ, ZROZUM, ZAPAMIĘTAJ” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego, który został przygotowany przez Urząd Miejski Złotoryi i Fundację Rozwoju Obywatelskiego. W ciągu półtora roku zaplanowana jest realizacja zajęć rozwijających i wyrównawczych z wielu przedmiotów dydaktycznych, rozwijanie zainteresowań artystycznych i teatralnych, a także finansowanie wyjazdów i wycieczek edukacyjnych. W planie są zajęcia z robotyki dla uczniów klas I – III. W ramach funduszy unijnych kolejny raz doposażona zostanie szkoła w innowacyjne pomoce dydaktyczne do nauczania m.in. robotyki na lekcjach informatyki, czy tablety dla uczniów całej klasy do korzystania w trakcie lekcji.

Zachęcamy uczniów do udziału w zajęciach projektowych.

  bip

Logowanie

Tłumacz

Licznik odwiedzin

Dzisiaj83
Wczoraj124
Wizyt w tygodniu647
Wizyt w miesiącu2189
Łącznie wizyt260056

fundacja kghm

uodo

reaguj masz prawo
Fundacja Rosa
Stop zwolnieniom z WF-u
Teatr TVP

 

Szanowni Państwo! Serdecznie witamy na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Henryka Brodatego w Złotoryi. Mamy nadzieję, że strona pozwoli uzyskać Państwu jak najwięcej informacji oraz zachęci do odwiedzenia naszej szkoły ..
Szkoła Podstawowa nr 3
im. Henryka Brodatego w Złotoryi

tel. /76/ 878 35 74 fax. /76/ 743 70 75

Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.