DZIEŃ ROWEREM DO SZKOŁY - 19 września 2012

rowerem do szkoly
Rower większości z nas kojarzy się z wakacjami, czasem wolnym, formą spędzania czasu wolnego. Ale, czy początek roku szkolnego oznacza, że odstawiamy nasze dwukółka do piwnicy?
Organizowana przez nas akcja w ramach Tygodnia Zrównoważonego Transportu ma udowodnić, że rower to doskonały środek komunikacji, który możemy wykorzystać podczas codziennych dojazdów do szkół, czy do pracy.

ZACHECAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW ORAZ NAUCZYCIELI DO PRZYŁĄCZENIA SIĘ DO ORGANIZOWANEJ 19 WRZEŚNIA AKCJI ROWEREM DO SZKOŁY

WŁAŚNIE W TYM DNIU ZAMIAST SAMOCHODU, AUTOBUSU CZY TRAMWAJU WYBIERZ ROWER!

19 września organizujemy również grupowy przejazd rowerami ulicami i ścieżkami Nowej Huty, na który zapraszamy wszystkich chętnych. Szczegóły dotyczące miejsca i godziny wyjazdu będą umieszczone niebawem na stronie www.ekoszkola.pl

Zachecamy również do udokumentowania przebiegu akcji w Waszych szkołach oraz przesyłania fotografii na adres Fundacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najciekawsze fotografie opublikujemy na Facebook'u oraz na naszej stronie internetowej, na autora/-kę najciekawszego zdjecia z dnia Rowerem do Szkoły czeka drobny upominek!

Dołącz do naszego wydarzenia: ROWEREM DO SZKOŁY!

Wizyt w tygodniu1998