Dziś 15 marca przypada nietypowe święto- Dzień Piekarzy i Cukierników. Dlatego w tym dniu nasi mali cukiernicy podczas zajęć kulinarnych upiekli przepyszne ciasta, czekoladowe oraz cytrynowe.

Dziś dzień z kalendarza świąt nietypowych, a co za tym idzie kolejna okazja do "świętowania". Dziś w porze obiadowej królowała u nas pizza! Brzuszki pełne, a dzieci szczęśliwe. Dziękujemy Pizzeri Ti Amo w Złotoryi za dostarczenie pysznej pizzy.

Ten dzień lubi chyba każdy. Dlatego bezkarnie objadaliśmy się pączkami i innymi słodkościami wykonanymi podczas zajęć kulinarnych.

Nasze przedszkolaki dołożyły swoją cegiełkę dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pomaganie jest fajne!

Tradycyjnie jak co roku nasi mali Mikołajowie wyruszyli obdarowywać innych słodkościami.