Światowy Dzień Ziemi to święto, które jest niezwykle ważne. Nasze dzieci dowiedziały się jak być Eko i utrwaliły wcześniej zdobyte informacje jak dbać o nasz Zielony Dom. Z czystym sumieniem można przyznać, że wszyscy są Przyjaciółmi Przyrody! Całość zwieńczył Ekologiczny Pokaz Mody.

Dziś w Kalendarzu Świąt Nietypowych przypada Dzień Marchewki. Królowały marchewkowe wypieki - ciasto i babeczki oraz pyszny i zdrowy sok. Wszystko wykonane samodzielnie przez nasze przedszkolaki z niewielką pomocą wychowawczyń.

Dziś wyłoniliśmy laureatów konkursu przedszkolnego na Wielkanocne Jajko, którego organizatorkami były wychowawczynie grupy 0a- Anna Markowska oraz Marta Baran-Chudzińska. Zadaniem dzieci było wykonanie wraz z rodzicami w dowolnej formie jajka Wielkanocnego. Wpłynęło bardzo dużo pięknych prac i ciężko było wybrać zwycięzców.
Laureatami konkursu zostali:
1. Nikodem Dacko- 1 miejsce
2. Antonina Szegda- 2 miejsce
3. Dawid Hasiuk - 3 miejsce
4. Aleksandra Dudek- wyróżnienie
5. Szymon Śniegórski- wyróżnienie
6. Iga Fajkisz - wyróżnienie.
Pozostali uczestnicy dostali drobne upominki w podziękowaniu za udział
Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Dziś 15 marca przypada nietypowe święto- Dzień Piekarzy i Cukierników. Dlatego w tym dniu nasi mali cukiernicy podczas zajęć kulinarnych upiekli przepyszne ciasta, czekoladowe oraz cytrynowe.