1 procent 2019

Warsztaty ceramiczne

24 stycznia na zajęciach Koła Plastycznego odbyły się warsztaty ceramiczne, które poprowadził Rafał Owczarek z Młodzieżowego Centrum Kultury w Legnicy. Jest on też twórcą Galerii Ananda, współpracującej z MCK, w której odbyliśmy warsztaty w ubiegłym roku.

Pan Rafał Owczarek przywiózł ze sobą glinę i przybory do jej modelowania. Podczas zajęć ceramicznych uczennice z zaangażowaniem ulepiły koty i słonie, które zostaną oszkliwione i wypalone w piecu ceramicznym w MCK-u, a następnie zaprezentowane na szkolnej wystawie.

Uczestniczkom warsztatów podobały się tego typu zajęcia i mają nadzieję na następne!

Łącznie wizyt219309