Dzisiaj jest: 19 Marzec 2024    |    Imieniny obchodzą: Józef, Bogdan, Marek

Serdeczne podziękowania
dla Pana Tomasza Dziwirka
za bezpłatne udostępnienie dmuchańcow
na rzecz szkolnej akcji zbiórki pieniędzy
dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dyrektor szkoły - Danuta Boroch

Jest na świecie tyle rzeczy, za które nie można zapłacić pieniędzmi, tylko radością, pamięcią i słowem "dziękuję".

Pragniemy gorąco podziękować Panu Henrykowi Jakubowskiemu, właścicielowi firmy tapicerskiej w Pielgrzymce za odnowienie krzeseł i fotela do pokoju nauczycielskiego.

Wdzięczni nauczyciele SP3

Składamy serdeczne podziękowania Pani Barbarze Żyłce właścicielce Kwiaciarni Esy-Floresy ze Złotoryi dekoracje z kwiatów podczas wystawy w holu naszej szkoły pn. Gdzie jesteś, Mały Książę, gdzie?

Beata Krzywicka z uczniami klasy 8d

Pracownicy biblioteki szkolnej SP3 serdecznie dziękują Panu Bartoszowi  Jeziorskiemu - właścicielowi salonu PLAY w Złotoryi za ufundowanie cennych nagród dla naszych czytelników w różnorodnych konkursach bibliotecznych.

play

bazalt

Serdecznie dziękujemy Przedsiębiorstwu Górniczo - Produkcyjnemu "BAZALT" w Wilkowie za dofinansowanie w roku szkolnym 2018/2019 wyjazdu uczniów do Włoch. Podziękowania składa dyrekcja szkoły, organizatorzy wyjazdu oraz uczestniczący w nim uczniowie.

borgersW roku szkolnym 2018/2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotoryi zyskała nowego Przyjaciela – firmę Borgers Polska sp. z o. o., która dofinansowała realizację innowacji pedagogicznej „Polskie ślady w Europie” oraz zaoferowała się, że będzie wspierać kolejne jej etapy, za co serdecznie dziękuje Dyrekcja szkoły, autorki innowacji Anna Kwiatkowska i Paulina Chaim oraz biorący w niej udział uczniowie.

Dyrektor Zespołu Szkół Miejskich składa serdeczne podziękowania dla Prezesa Zarządu firmy MINE MASTER sp. z o.o. pana Jerzego Nadolnego za potężne wsparcie finansowe w postaci darowizny. Ten wspaniały gest pozwoli na doposażenie pracowni dydaktycznych w nowoczesny sprzęt multimedialny i stworzenie cyfrowej szkoły, która uczy i pomaga rozwijać się dzieciom wykorzystując techniki medialne XXI w.

LenaDyrektor Zespołu Szkół Miejskich składa serdeczne podziękowania dla firmy LENA WILKÓW SP. Z O.O. za wsparcie finansowe w postaci darowizny. Ten wspaniały gest pozwoli na doposażenie pracowni dydaktycznych w nowoczesny sprzęt multimedialny i stworzenie cyfrowej szkoły, która uczy i pomaga rozwijać się dzieciom wykorzystując techniki medialne XXI w.

• Gorące podziękowania członkom Złotoryjskiego Klubu Fotograficznego, Panom Leszkowi Leśniakowi, Przemysławowi Bartkiewiczowi, Sylwiuszowi Godyniowi za pomoc w realizacji warsztatów dziennikarskich dla uczniów klas szóstych - listopad 2011 r. "Panowie z aparatem", jak mówią o sobie, zapoznali uczniów z technikami robienia zdjęć, uczestniczyli w zajęciach terenowych , w mroźne listopadowe przedpołudnie opowiadając o swojej pasji. Było super! Dziękuję! - w imieniu swoim i uczniów - koordynator warsztatów - Beata Krzywicka.
  • Składamy podziękowania Panu Robertowi Pawłowskiemu właścicielowi firmy "RP" Robert Pawłowski za wykonanie materiałów potrzebnych podczas warsztatów metodycznych, w ramach realizacji projektu "Polsko - niemiecki dialog edukacyjny".
  • Serdecznie dziękuję Państwu Monice i Arturowi Kaczmarkom za zorganizowanie wystawy minerałów Pogórza Kaczawskiego w Pałacu w Krotoszycach podczas realizacji warsztatów muzycznych, w ramach projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej pt. "Polsko - niemiecki dialog edukacyjny". - Koordynator projektu - Beata Krzywicka.
  • Państwu Alicji i Krzysztofowi Sarapatom składamy serdeczne podziękowanie za przekazanie cennych książek do szkolnej biblioteki. Dziękują uczniowie, nauczyciele oraz dyrekcja.
  • Dyrekcja Szkoły oraz uczniowie klasy IIb wraz z wychowawcą składają serdeczne podziękowania rodzicom za ofiarowaną pomoc finansową, a także czas i wysiłek włożony w całkowite wyremontowanie pracowni nr 25.
  • Dyrekcja szkoły ma zaszczyt podziękować Państwu Barbarze i Piotrowi Dumańskim wł. firmy Transpol, ul. Nad Zalewem 24c/2,59-500 Złotoryja za przekazanie środków pieniężnych na zakup programu "Dziennik elektroniczny".
  • Uczniowi szkoły, nauczyciele oraz dyrekcja składają serdeczne podziękowania Panu Andrzejowi Zającowi, właścicielowi firmy DRUT-Pol ul. Górnicza 39, 59-500 Złotoryja, za przekazanie ozdób świątecznych naszej szkole.
  • Uczniowie klasy 5b wraz z wychowawcą gorąco dziękują rodzicom za zaangażowanie w organizację Szkolnych Andrzejek 2007. Dzięki Waszej (Państwa) pomocy całe przedsięwzięcie zrealizowaliśmy efektownie i zarobiliśmy pieniądze na atrakcyjną wycieczkę np. do Gdańska.
  • Dyrekcja szkoły, uczniowie i nauczyciele nauczania zintegrowanego pięknie dziękują Panu Pawłowi Okręglickiemu - właścicielowi firmy PHU „Paweł” w Złotoryi ul. Rynek 10, Sieć Sklepów Sportowych META za przekazanie sprzętu sportowego.
  • Dyrekcja szkoły oraz uczniowie klasy 2b składają serdeczne podziękowania Panu Bartoszowi Dorkowskiemu ze Szczecina za przekazanie funduszy na malowanie sali nr 23.
  • Dyrekcja szkoły i uczniowie składają serdeczne podziękowania Panu Zbigniewowi Soi za ufundowanie szkole drukarki laserowej.