Bądź autorem swojej kariery

Bądź architektem swojego szczęścia

architekt szczescia

Drzwi otwarte w Policji

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery dnia 19.10.2016 uczniowie klas VI uczestniczyli w Dniach Otwartych w Policji.

Oficer prasowy Policji P. Iwona Król - Szmajda przygotowała prelekcję na temat struktury organizacyjnej w Komendzie Powiatowej Policji w Złotoryi. Poinformowała młodzież o plusach i minusach zawodu policjanta, o wymaganych kwalifikacjach i predyspozycjach do zawodu. Uczniowie zadawali wiele pytań związanych z pracą policjanta oraz bezpieczeństwem.

Koordynatorkami spotkania z ramienia szkoły były: P. Bożena Bączek i P. Irena Przybyłko

W dniu 21 października 2016 roku uczniowie

Szkoły Podstawowej nr im. H.Brodatego w Złotoryi z klas III B i III F oraz klasy I a i II C Gimnazjum im. V. Trozendorfa w Złotoryi pod opieką koordynatorów do spraw doradztwa edukacyjno – zawodowego Pani Ireny Przybyłko oraz Pani Bożeny Bączek brali udział w DEBACIE poświęconej rynkowi pracy i edukacji w powiecie złotoryjskim zorganizowanej przez Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Podczas tej debaty zostały wręczone nagrody dla laureatów konkursów plastycznych:

Konkurs plastyczny dla klas I-III szkoły podstawowej pod tytułem „Zawody przyszłości”:

1 miejsce zajął Wiktor Wolniak z klasy III B - praca wykonana pod opieką Pani Bożeny Ostropolskiej,

2 miejsce zajęła Olimpia Idzik z klasy III B - praca wykonana pod opieką Pani Bożeny Ostropolskiej,

3 miejsce zajął Filip Służałek z klasy III F - praca wykonana pod opieką Pani Małgorzaty Cetery,

Wyróżnienie otrzymała Natalia Gagatek z klasy III B - praca wykonana pod opieką Pani Bożeny Ostropolskiej,

Serdecznie gratulujemy uczniom sukcesów - Pani Irena Przybyłko oraz Pani Bożena Bączek

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY

projekt
Koordynatorki doradztwa edukacyjno – zawodowego w Szkole Podstawowej Nr 3 im. H. Brodatego w Złotoryi Irena Przybyłko i Bożena Bączek zapraszają w dniach 17 – 21 października 2016 roku w ramach „OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA KARIERY” do aktywnego udziału w poniższych działaniach:

1. „Dni otwarte w Policji” – 19.10.2016 r. w godzinach 9 00 – 12 00,
2. Webinarium dla uczniów i rodziców „Od autora do aktora” – 19. 10.2016 r. godzina 17 00 – 18 00 on – line http://akademiawebinaru.pl/webinar/badz-autorem-wlasnej-kariery-spotkanie-line-ramachj-ogolnopolskiego-tygodnia-kariery-2016/ ,
3. Webinarium dla nauczycieli „Jak wspierać uczniów w podejmowaniu decyzji zawodowych?” 17.10.2016 r. godzina 18 00 – 19 00 on – Line http://akademiawebinaru.pl/darmowe-webinar/ ,
4. Targi edukacyjno – zawodowe „ Praktyczny wymiar oferty edukacyjnej i rynku pracy – prezentacje szkół i pracodawców powiatu złotoryjskiego 20.10.2016 r. godzina 10 00 – 11 00,
5. Konkurs plastyczny „Zawody przyszłości” – rysunek dowolną techniką plastyczną, format A 4, temat prac powinien obejmować zawody nowatorskie i przyszłościowe na świecie – opiekun P. Chaim i B. Bączek – do 17.10.2016 r.

Wizyt w tygodniu2058