Get Adobe Flash player

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Rok szkolny dobiegł końca. Za nami 10 miesięcy pracy, w tym prawie 4 miesiące nauki zdalnej. Zakończenie roku szkolnego to tradycyjnie dobra okazja do refleksji, podsumowań i pochylenia się nad tym, co było treścią życia "Trójki".

W ciągu tego roku nasi uczniowie poszerzali swoją wiedzę, umiejętności, kształtowali pozytywne postawy, rozwijali zainteresowania i brali aktywny udział w życiu szkoły.

Podsumowując wyniki dydaktyczne uczniów naszej szkoły pragnę przypomnieć, że w klasach I-III nadal obowiązuje ocena opisowa. Uczniowie klas IV-VIII uzyskali średnią ocen- 4,55. Najlepsze klasy w szkole to: VIA - średnia ocen 4,99. Kolejne klasy to: VIC - średnia ocen 4,95 i IV B - średnia ocen - 4,88.

W tym roku szkolnym 186 uczniów otrzymało świadectwo z wyróżnieniem, co stanowi 47,6% ogółu dzieci z klas IV - VIII. /załącznik/

Liczna grupa uczniów wyróżniona został nagrodami specjalnymi. /załącznik/

Te świetne wyniki uczniów naszej szkoły nie byłyby możliwe bez wytężonej pracy nauczycieli oraz rodziców.

Nauczycielom serdecznie dziękuję za to, że z mozołem i wielką cierpliwością odkrywali i rozwijali uczniowskie talenty i zdolności, motywowali ich do działania, inspirowali i pobudzali do wytężonej pracy, próbowali rozbudzić głód wiedzy i ciekawość świata.

Drodzy Rodzice, kiedy przyszedł czas zawieszenia zajęć z powodu koronawirusa życie wszystkich uległo diametralnej zmianie. Jako dyrektor szkoły i nauczyciel pragnę podziękować Wam za trud i zaangażowanie w zdalną naukę swoich dzieci. W tym roku szkolnym bez Waszej wyrozumiałości i cierpliwości, my nauczyciele, nie osiągnęlibyśmy tak wiele.

Życzę wszystkim, by wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Wierzę, że wszyscy spotkamy się w szkole zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

pdfNAGRODY SPECJALNE DLA UCZNIÓW 2019/2020

pdfUczniowie z najwyższą średnią w szkole 2019/2020

  bip

Logowanie

Tłumacz

Licznik odwiedzin

Dzisiaj71
Wczoraj142
Wizyt w tygodniu527
Wizyt w miesiącu213
Łącznie wizyt357829

szpd

Plakat Telefon Zaufania 800080222

animus

fundacja kghm

uodo

reaguj masz prawo
Fundacja Rosa
Stop zwolnieniom z WF-u
Teatr TVP

 

Szanowni Państwo! Serdecznie witamy na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Henryka Brodatego w Złotoryi. Mamy nadzieję, że strona pozwoli uzyskać Państwu jak najwięcej informacji oraz zachęci do odwiedzenia naszej szkoły ..
Szkoła Podstawowa nr 3
im. Henryka Brodatego w Złotoryi

tel. /76/ 878 35 74 fax. /76/ 743 70 75

Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.