Get Adobe Flash player

Eliminacje do Powiatowego Konkursu Ortograficznego „MISTRZ ORTOGRAFII”

mistrz ortografii 2020

Spotkania z Poezją Marii Konopnickiej

Zaraz po feriach uczniowie naszej szkoły zmierzyli się z kolejnym konkursem recytatorskim. Tym razem były to szkolne eliminacje do powiatowego etapu konkursu „Spotkania z Poezją Marii Konopnickiej”.

          Jury w składzie: Marta Preyzner, Jadwiga Stępniak oraz Beata Dąbrowska miało za zadanie wyłonić 3 zwycięzców – po 1 uczniu z każdego pionu wśród klas 4-6.

           W powiatowym etapie konkursu naszą szkołę reprezentowali: Jasmina Ladra z kl. 4b, Lena Panasiuk z kl. 5c oraz Paulina Wałek - kl. VIa.

          Miło nam poinformować, że z dyplomem za I miejsce w powiatowym etapie tego konkursu wróciła Jasmina Ladra. Gratulujemy!

 

Szkolne eliminacje do XXV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK

pegazik el szk 2020

Maska karnawałowa


W związku z karnawałem, w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny na najciekawszą maskę karnawałową, nieodłączny element balu.

Wybór najlepszej był trudny, gdyż wszystkie były piękne i oryginalne.

Ostatecznie o wyborze laureatów zdecydowało  samodzielne jej wykonanie.

Komisja konkursowa, wyłoniła następujących zwycięzców:

 

W klasach 1-3

   I Nagroda- Kacper Kłodnicki 2 B

II Nagroda - Szymon Rewig 2 A

                                        III Nagroda - Łucja Burak 3 B

 

              I miejsce : Aleksandra Włodarczyk 1b

                       Mateusz Owsiany 2b

                         Maja Mazurkiewicz 1

                                         II miejsce : Paulina Głąb 3c

                         Zuzanna Konefał 3a

    III miejsce : Adam Fulczyński 3c

                           Kacper Famulski 1c

Wyróżnienia: Emilia Kebłesz 1a                            

                            Ewa Biedak 1a

                            Amelia Michalczewska 1a

                            Filip Melski 1b

                            Krystian Buszczak 1b

                            Aleksander Nowak 1b

                            Kuba Wehsman 1b

                            Aleksandra Fulczyńska 1b

                            Natalia Depa 1b

                            Krystian Sęk 1b

                            Zuzanna Gmerek 1b

                            Marcel Górak 1b

                            Aleksandra Dutka 1c

                            Filip Grzesiak 1c

                            Filip Konwa 1c

                            Marcel Nizioł 1c

                            Sabina Szymczak 1c

                            Zuzanna Howako 1d

                            Tomasz Boczkur 2a

                            Róża Konopka 2a

                            Weronika Poszwińska 2a

                            Adam Maliszewski 2a

                            Antonina Mróz 2a

                            Hanna Szpaczyńska 2a

                            Natalia Podsiadło 2a

                            Zofia Leśniewska 2a

                            Aleksandra Grzęska 2a

                            Hanna Jankowska 2a

                            Lena Służałek 2a

                            Oliwier Szymczyk 2a

                             Nela Komarnicka 2a

                            Aurelia Kleban 2a

                            Kalina Dąbrowska 2a

                            Tomasz Strugała 2a

                            Dawid Klimaszewski 2a

                            Michał Bałut 2b

                            Lena Stefanko 3a

                            Katarzyna Browolejt 3a

 

W klasach 4- 8

                                        I Nagroda - Paulina Wałek 6a

            II Nagroda - Małgorzata Stryczek 4b

                                        III Nagroda - Maja Masek 6c

I miejsce : Jagoda Kramek 4b

                           Amelia Jarosławska 6c

                    Szymon Lipiarz 4b

II miejsce : Oliwier Stępień 6f

                        Zuzanna Hajdun 7c

                             Daria Hanusiewicz 6a

    III miejsce: Maja Tchorowska 5a

                       Emilia Borecka 7a

                                 Emilia Koszelowska 7a

Wyróżnienia: Antoni Bąk 5a

                             Pola Mowna 6a

                             Hanna Radkiewicz 4b

                             Zuzanna Paszkiewicz 7c

                             Hanna Maciejak 7a

 

LAUREATOM I WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJEMY PIĘKNYCH MASEK!

 

 RODZICOM I NAUCZYCIELOM : p. Małgorzacie Wokotrub, p. Jolancie Kurasz- Dul, p. Annie Matodze, p. Karolinie Ziębie - Jokiel, p. Bogumile Bachór, p. Martynie Smolarczyk, p. Annie Jóźwiak, p. Beacie Romaniak, p. Bożenie Ostropolskiej, Magdalenie Hrycaj  

DZIĘKUJEMY ZA PRZYGOTOWANIE  UCZNIÓW DO KONKURSU! Organizatorki: M.Hanebach i M .Wokotrub  

„Świetlicowy Kącik Eko”

dzialaj z impetemGrupa 7 świetlicy przygotowała pracę konkursową pod nazwą „Świetlicowy Kącik Eko”, którą zgłosiła na ogólnopolski konkurs na przygotowania Eko-Kącika z imPETem w świetlicy szkolnej.

Informujemy, że od 2 marca godz. 12.00 do 2 kwietnia godz. 12.00 będzie można głosować na naszą pracę, o czym powiadomimy jeszcze za pośrednictwem e-dziennika. Za głosy uzyskamy dodatkowe punkty.

TRZYMAJCIE KCIUKI

"Trzymaj formę!"

konkurs forma

UWAGA KONKURS!!!

Droga krwiodawcy – drogą do zdrowia

Uczniowie mogą wziąć udział w trzech kategoriach konkursowych:

Plakat:

-praca wykonana samodzielnie przez ucznia;

-praca ma ukazywać zrozumienie podejmowanego przez konkurs tematu;

-technika wykonania pracy: malarstwo, rysunek, kolaż;

-prace powinny być wykonane na papierze, brystolu lub kartonie w formacie nie większym niż A3.

                                                                                           

Komiks:

-komiks ma być przedstawiony na planszy w formacie A3;

-autorska praca do 2 osób;

-do planszy trzeba dołączyć jej wersję elektroniczną (CD w formacie jpg lub pdf), jeżeli była wykonana za pomocą urządzenia elektronicznego.

-w komiksie mogą być wykorzystane materiały, do których autor posiada prawa autorskie;

Spot:

-autorska praca do 3 osób;

-spot nie może być dłuższy niż 3 minuty;

-w spocie mogą być wykorzystane materiały, w tym utwory muzyczne, do których autor posiada prawa autorskie;

Prace należy składać do 30 marca u Karoliny Mikołajczak – nauczyciela biologii

  bip

Logowanie

Tłumacz

Licznik odwiedzin

Dzisiaj323
Wczoraj476
Wizyt w tygodniu799
Wizyt w miesiącu9555
Łącznie wizyt385955

szpd

Plakat Telefon Zaufania 800080222

animus

fundacja kghm

uodo

reaguj masz prawo
Fundacja Rosa
Stop zwolnieniom z WF-u
Teatr TVP

 

Szanowni Państwo! Serdecznie witamy na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Henryka Brodatego w Złotoryi. Mamy nadzieję, że strona pozwoli uzyskać Państwu jak najwięcej informacji oraz zachęci do odwiedzenia naszej szkoły ..
Szkoła Podstawowa nr 3
im. Henryka Brodatego w Złotoryi

tel. /76/ 878 35 74 fax. /76/ 743 70 75

Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.