Get Adobe Flash player

SUKCES ROZŚPIEWANEJ „TRÓJKI” :)

W dniu 12 maja 2022r w Złotoryjskim Ośrodku Kultury odbyła się kolejna edycja POWIATOWEGO KONKURSU PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ. Nasza szkoła przygotowała 5 występów w różnych kategoriach wiekowych, a uczestnicy zostali wytypowani po przeprowadzeniu szkolnych eliminacji
w dniu 26 kwietnia 2022r. Bardzo miło nam poinformować, że wszyscy nasi reprezentanci OSIĄGNĘLI SUKCES i zajęli najlepsze miejsca:

W kategorii klas I – III :

I miejsce zajęła Amelia Karlak z klasy 2C, która swoim ciekawym i bardzo energetycznym wykonaniem piosenki „Like it” (Diana) porwała całą publiczność.

Tytułem LAURETA w tej kategorii wiekowej został również nagrodzony zespół z klasy 3A w składzie: Biedak Ewa, Wątroba Hanna, Wyskup Kaja, Kapral Milena, Kłos Jasmina, Kebłesz Emilia
i Michalczewska Amelia
. Dziewczynki oprócz pięknego wokalnie i językowo wykonania piosenki „Dance Monkey” zaprezentowały również ciekawy układ choreograficzny.

W kategorii klas IV – VI:

I miejsce zdobył Hubert Węgierek z klasy 6B, który zaprezentował utwór „Heat Waves”z repertuary zespołu Glass Animals. Oprócz bardzo dobrej prezentacji językowej, wykonanie Huberta charakteryzowało się również znakomitymi zdolnościami wokalnymi.

W kategorii klas VII – VIII:

I miejsce zdobyła Marika Świtalska z klasy 8C utworem w języku francuskim „Derniere Danse” (Indila). Oprócz bardzo dobrych umiejętności wokalnych, które zaprezentowała Marika, jej utwór jako jedyny nie był w języku angielskim, co z pewnością uczyniło jej występ wyjątkowym, i na długo zapisze się w pamięci wszystkich widzów.

II miejsce przypadło zaś Julii Fajkisz z klasy 8C, która wykonała utwór „Only Hope” z repertuaru Mandy Moore zachwycając swoim głosem publiczność i wzruszając do łez interpretacją piosenki.

Uczennice z klas I-III zostały przygotowane przez Panią Urszulę Kłos, natomiast klas IV – VI przez Panią Magdalenę Goździejewską oraz Panią Aleksandrę Rogulską.

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy pięknych występów, a uczestnikom kwalifikacji szkolnych dziękujemy za tak liczny udział i zaangażowanie. Pamiętajmy, że oprócz tego, że muzyka łagodzi obyczaje :) jest to również doskonały sposób na doskonalenie swoich umiejętności językowych, zapraszamy więc już teraz do udziału w kolejnych edycjach konkursu :)

1 procent 2022 

bip

Logowanie

Tłumacz

Licznik odwiedzin

Dzisiaj318
Wczoraj433
Wizyt w tygodniu1207
Wizyt w miesiącu10046
Łącznie wizyt572011

telefon zaufania

edoo

szpd

animus

fundacja kghm

uodo tdts logo color rgb

uodo

reaguj masz prawo
Fundacja Rosa
Stop zwolnieniom z WF-u
Teatr TVP

 

Szanowni Państwo! Serdecznie witamy na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Henryka Brodatego w Złotoryi. Mamy nadzieję, że strona pozwoli uzyskać Państwu jak najwięcej informacji oraz zachęci do odwiedzenia naszej szkoły ..
Szkoła Podstawowa nr 3
im. Henryka Brodatego w Złotoryi

tel. /76/ 878 35 74 fax. /76/ 743 70 75

Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.