Bądź autorem swojej kariery

kariera

Nasza Ziemia to piękna kraina, na niej skały, lądy, morza....

Światowy Dzień Ziemi to święto, które jest niezwykle ważne. Nasze dzieci dowiedziały się jak być Eko i utrwaliły wcześniej zdobyte informacje jak dbać o nasz Zielony Dom. Z czystym sumieniem można przyznać, że wszyscy są Przyjaciółmi Przyrody! Całość zwieńczył Ekologiczny Pokaz Mody.

„O przyrodę dbać przyrzekamy…”

22 kwietnia przypada Światowy Dzień Ziemi. W tym dniu w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia mające na celu uświadomienie dzieciom jak mogą dbać o naszą planetę od najmłodszych lat. Okazało się, że nasze przedszkolaki doskonale wszystko wiedziały. Świetnie poradziły sobie z segregacją odpadów i przygotowanymi specjalnie dla nich zadaniami. Na koniec każdy dostał medal Super Ekologa.

Bądź architektem swojego szczęścia

architekt szczescia

Drzwi otwarte w Policji

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery dnia 19.10.2016 uczniowie klas VI uczestniczyli w Dniach Otwartych w Policji.

Oficer prasowy Policji P. Iwona Król - Szmajda przygotowała prelekcję na temat struktury organizacyjnej w Komendzie Powiatowej Policji w Złotoryi. Poinformowała młodzież o plusach i minusach zawodu policjanta, o wymaganych kwalifikacjach i predyspozycjach do zawodu. Uczniowie zadawali wiele pytań związanych z pracą policjanta oraz bezpieczeństwem.

Koordynatorkami spotkania z ramienia szkoły były: P. Bożena Bączek i P. Irena Przybyłko

W dniu 21 października 2016 roku uczniowie

Szkoły Podstawowej nr im. H.Brodatego w Złotoryi z klas III B i III F oraz klasy I a i II C Gimnazjum im. V. Trozendorfa w Złotoryi pod opieką koordynatorów do spraw doradztwa edukacyjno – zawodowego Pani Ireny Przybyłko oraz Pani Bożeny Bączek brali udział w DEBACIE poświęconej rynkowi pracy i edukacji w powiecie złotoryjskim zorganizowanej przez Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Podczas tej debaty zostały wręczone nagrody dla laureatów konkursów plastycznych:

Konkurs plastyczny dla klas I-III szkoły podstawowej pod tytułem „Zawody przyszłości”:

1 miejsce zajął Wiktor Wolniak z klasy III B - praca wykonana pod opieką Pani Bożeny Ostropolskiej,

2 miejsce zajęła Olimpia Idzik z klasy III B - praca wykonana pod opieką Pani Bożeny Ostropolskiej,

3 miejsce zajął Filip Służałek z klasy III F - praca wykonana pod opieką Pani Małgorzaty Cetery,

Wyróżnienie otrzymała Natalia Gagatek z klasy III B - praca wykonana pod opieką Pani Bożeny Ostropolskiej,

Serdecznie gratulujemy uczniom sukcesów - Pani Irena Przybyłko oraz Pani Bożena Bączek