Dzisiaj jest: 4 Sierpień 2021    |    Imieniny obchodzą: Dominika, Jan, Protazy

To my: Rada Samorządu Uczniowskiego. Poniżej Zarząd Samorządu Uczniowskiego.

Mieliśmy dzisiaj pierwsze spotkanie, na którym poznaliśmy się i próbowaliśmy zaplanować naszą pracę w roku szkolnym 2019/2020. Przypominamy, że Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie naszej szkoły. Prosimy więc o Wasze zaangażowanie w życie szkoły. Jeśli macie ciekawe pomyśli i chęci do ich realizacji, zgłaszajcie je swoim przewodniczącym. Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Opiekunki SU: Marta Preyzner i Iwona Stelmach

01

02

Miło nam poinformować, że przewodniczącym Rady Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/2020 został Franciszek Doskocz, uczeń klasy 6b,
jego zastępcą zaś Filip Ziarno z klasy 7b.

Pozostali członkowie Rady to:

Marcel Szymczyk z kl. 5b,
Anna Hanysz – 5c,
Małgorzata Skoczypiec – 6d,
Aleksandra Wróblewska – 8b,
Adrianna Łukasiewicz – 4a,
Krystian Konwa – 5a,
Zuzanna Golanowska – 5d .

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy wspaniałych pomysłów i owocnej pracy w Radzie Samorządu Uczniowskiego.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

01

02

pdfSPRAWOZDANIE Z PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Podsumowanie akcji WOŚP 2019

W ramach akcji WOŚP społeczność uczniowska SP nr 3 w Złotoryi w dniach 10 i 11 stycznia 2019 roku zorganizowała sklepik, loterię fantową oraz koncert „Mam talent”. Kiermasz oraz loterię fantową przygotowali i prowadzili: Iga Radkiewicz, Oliwia Maciejewska, Sofiia Kolesnykva, Krystyna Wynar, Iga Niemiec, Oskar Palacz z 3A GIM, Monika Wankiewicz 3B GIM oraz cała klasa VC. Koncert był grany przez 4 godziny lekcyjne, prowadzili i pomagali w organizacji oraz prezentowali swoje talenty: Olimpia Tarnowska 8a, Konrad Jóźwiak 8b, Igor Widomski 8b, wielkie podziękowania należą się Bartkowi Śliwowskiemu z 8a, który zajął się obsługą techniczną i pożyczył swój sprzęt komputerowy. Łącznie w koncercie wystąpiło 48 uczniów, impreza bardzo podobała się wszystkim uczestnikom. Wszyscy bawiliśmy się świetnie.

Z akcji zebraliśmy łączną kwotę 2897,05 zł (1371,50 zł za koncert i 1525,55zł za kiermasz z loterią fantową).

Serdecznie dziękujemy darczyńcom, osobom uczestniczącym w naszym finale oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tegorocznej akcji.

Do zobaczenia za rok!

Samorząd Uczniowski oraz Wolontariat SP3

Koncertujemy dla WOŚP

koncert wosp w2

koncert wosp w3

Konkurs na najpiękniej przystrojoną klasę rozstrzygnięty!

W tym przedświątecznym czasie wszystkie sale lekcyjne zostały przepięknie przystrojone z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W klasach pojawiły się pachnące choinki, renifery, bałwany, śnieżynki itp. Wybór najpiękniej przystrojonej świątecznie klasy był naprawdę trudny, dlatego przyznaliśmy 2 pierwsze miejsca ex quo: klasie 6c oraz klasie 8b. Zachwyciła nas również choinka klasy 8a, dlatego wręczyliśmy tej klasie nagrodę za najbardziej oryginalne drzewko. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć nagrodzonych klas i życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Zarząd Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunkami.

pzpz

Finał akcji "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem"

3 grudnia Samorząd Uczniowski przeprowadził kiermasz ciast, które upiekli uczniowie oraz rodzice naszej szkoły. Zarobiliśmy ponad 600 zł. Za zdobyte pieniądze kupiliśmy zabawki, przybory plastyczne i gry planszowe, które trafiły na oddział pediatryczny w zlotoryjskim szpitalu. Dwóch małych pacjentów otrzymało od nas specjalne prezenty, które bardzo ich ucieszyły. Reszta zakupionych zabawek, gier, kredek oraz kolorowanek posłuży małym pacjentom. Może dzięki tym przedmotom dzieci poczują się lepiej? Dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie, a w szczególny sposób klasie 6b. Poniżej zamieszczamy zdjecia dokumentujące całą akcję.

pomoc zima

Andrzejki w naszej szkole

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z imprez klasowych. Dziękujemy za zaangażowanie klasom i ich wychowawcom. Wszyscy bawiliście się świetnie, więc trudno wybrać nam tych naj. Myślimy, że najlepszą nagrodą jest fakt, ze mieliście przy tym trochę zabawy.

Zarząd SU

Plakat Telefon Zaufania 800080222