Get Adobe Flash player

LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

laboratoria logo

Gmina Miejska Złotoryja otrzymała dofinansowanie w ramach programu „Laboratoria przyszłości”

Gmina Miejska Złotoryja otrzymała wsparcie finansowe w wysokości 331 500 zł w ramach programu „Laboratoria przyszłości”. Środki pochodzą z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 i przeznaczone są na wsparcie realizacji inwestycyjnych zadań jednostek samorządu terytorialnego polegających na rozwijaniu szkolnej infrastruktury –„Laboratoria przyszłości”.

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Celem programu jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób interesujący, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań oraz obycie się z nowymi technologiami.

Za pozyskane środki finansowe szkoły zakupią nowe urządzenia technologiczne oraz pomoce naukowe potrzebne w kształtowaniu i rozwijaniu zdolności uczniów.

Sprzęt zakupiony w ramach programu uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko na lekcjach techniki i w ramach innych obowiązkowych zajęć edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności.

Wsparcie finansowe zostało przyznane w zależności od liczby uczniów w szkole. Pozyskane środki w ramach rządowego programu „Laboratoria Przyszłości” trafią do szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Złotoryja.

Wysokość wsparcia :
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Złotoryi - 146 400 zł
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotoryi - 185 100 zł

1 procent 2022 

bip

Logowanie

Tłumacz

Licznik odwiedzin

Dzisiaj319
Wczoraj433
Wizyt w tygodniu1208
Wizyt w miesiącu10047
Łącznie wizyt572012

telefon zaufania

edoo

szpd

animus

fundacja kghm

uodo tdts logo color rgb

uodo

reaguj masz prawo
Fundacja Rosa
Stop zwolnieniom z WF-u
Teatr TVP

 

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Henryka Brodatego w Złotoryi

tel. /76/ 878 35 74 fax. /76/ 743 70 75

Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.