Get Adobe Flash player
Dzisiaj jest: 28 Wrzesień 2022    |    Imieniny obchodzą: Marek, Wacław

„Graj z biblioteką”- Literacka Gra Biblioteczna zakończona!


W dniach 30.05-03.06.2022r. na terenie naszej szkoły odbyły się zmagania literackie, o których informowały kolorowe plakaty. Zadaniem czytelników było szukanie kodów QR -rozwiązywanie zagadek, rebusów, zadań literackich.

Na wstępie uczestnicy zabawy otrzymali starter do gry oraz instrukcję. Zadanie polegało na odnalezieniu na terenie szkoły pięciu różnych kodów QR i zeskanowaniu ich. Każdy kod to oddzielne zadanie literackie. Uczniowie szukali informacji w książkach, bibliotece, Internecie. Często polegali na swoich bogatych wiadomościach.

Po  rozwiązaniu zadań, na kartę startową należało wpisać cyfry, które naniesione na ostatni szósty kod QR- po zeskanowaniu ,dał informację o zwycięstwie oraz miejscu odebrania nagrody.

W zabawie wzięło udział wielu czytelników. Działaniom naszych poszukiwaczy towarzyszyły wielkie emocje i rywalizacja. Szczególnie zaangażowali się uczniowie z kasy 8a, 8e, 7d, 5a. Nagrodą była ocena z języka polskiego, zakładka oraz słodycze.

Serdecznie gratulujemy szkolnym literackim graczom!

Liczymy na Was w przyszłości!

Scenariusz gry powstał na szkoleniu uczestników Sieci Współpracy i Samokształcenia Nauczycieli Bibliotekarzy, które tym razem odbyło się 18 maja 2022r. w naszej szkole.

1 procent 2022 

bip

Logowanie

Tłumacz

Licznik odwiedzin

Dzisiaj123
Wczoraj373
Wizyt w tygodniu890
Wizyt w miesiącu9083
Łącznie wizyt551405

telefon zaufania

edoo

szpd

animus

fundacja kghm

uodo

reaguj masz prawo
Fundacja Rosa
Stop zwolnieniom z WF-u
Teatr TVP

 

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Henryka Brodatego w Złotoryi

tel. /76/ 878 35 74 fax. /76/ 743 70 75

Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.