GRY I ZABAWY DLA PATRONA

SPOTKANIE INEGRACYJNE GRUP ZEROWYCH

Zgodnie z tradycją naszej szkoły w ramach  obchodów  Tygodnia Patrona (w dniach 14 - 18 maja 2012)  odbywa się wiele ciekawych imprez. Nowością w tym roku były „Gry i zabawy dla Patrona” zorganizowane przez wychowawczynie grup 0a i 0c. W przedsięwzięciu wzięły udział dzieci z grup przedszkolnych przy SP 3. Pomimo wietrznej pogody, podekscytowane przedszkolaki  wyruszyły w teren. A tam czekało na nich wiele niespodzianek. Konkurencje sportowe sprawiły im wiele radości. Dzieci miały do pokonania: tor przeszkód, skoki w workach, rzuty do celu i na odległość. Wiele radości sprawiły im zabawy z chustą Klanzy oraz przejście w tunelu. Wszystkim konkurencjom towarzyszyła zdrowa rywalizacja. Po zakończeniu rozgrywek sportowych przedszkolaki pobawiły się na placu zabaw, a potem wspólna fotografia.

Było super- więc uśmiech na twarzach gościł.