Dni Otwarte w Bibliotece Pedagogicznej

W czwartek 27.09.2018r. klasa 5e wraz z wychowawczynią p. Aleksandrą Kroczak wybrała się na zajęcia do Biblioteki Pedagogicznej. Tematem przewodnim spotkania było 100- lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie zwiedzili bibliotekę, obejrzeli wystawę książki historycznej, poczuli atmosferę lat 1914-1921 czytając ulotki i odezwy z tego okresu, a także wzięli udział w okolicznościowej grze dydaktycznej.

Dni otwarte były doskonałą lekcją patriotyzmu, okazją do przybliżenia dzieciom wydarzeń i postaci związanych z odzyskaniem przez Polskę niepodległości w 1918 roku, a także do utrwalenia wiedzy o naszym kraju.

1 5 procent 2025 

bip

Logowanie

Tłumacz

Licznik odwiedzin

Dzisiaj8
Wczoraj2875
Wizyt w tygodniu3888
Wizyt w miesiącu18563
Łącznie wizyt1001811

CEQ Prep FULL 2025 26 RGB

plakat czujesz niemoc

kampania dziecinstwo bez przemocy

telefon zaufania

edoo

szpd

animus

fundacja kghm

uodo tdts logo color rgb

uodo

reaguj masz prawo

Fundacja Rosa
Stop zwolnieniom z WF-u

logo maly mistrz

 

logo maly mistrz 2
Teatr TVP

  Fundacja kultury 03

Szanowni Państwo! Serdecznie witamy na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Henryka Brodatego w Złotoryi. Mamy nadzieję, że strona pozwoli uzyskać Państwu jak najwięcej informacji oraz zachęci do odwiedzenia naszej szkoły ..
Szkoła Podstawowa nr 3
im. Henryka Brodatego w Złotoryi

tel. /76/ 878 35 74 fax. /76/ 743 70 75

Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.