Get Adobe Flash player

AKTYWNA POWTÓRKA PRZED HUMANEM

W ramach innowacji pedagogicznej „Aktywna powtórka” uczniowie kl. 8b opracowali i wykonali karty edukacyjne do wszystkich omawianych na lekcjach j. polskiego (kl.7-8) lektur obowiązkowych. To praktyczna pomoc dydaktyczna, dzięki której uczniowie mają posegregowane notatki do każdego utworu.

Lekturownik to doskonały sposób na powtórki przed egzaminem ósmoklasisty. Uczniowie zgromadzili przygotowane pod nadzorem nauczyciela (p. Renaty Fuchs) notatki o autorze lektury, czasie powstania, gatunku i rodzaju utworu literackiego, bohaterach, motywach. Wszystkie informacje umieścili na kartach – fiszkach w formie pytań i odpowiedzi.

Teraz na lekcjach języka polskiego odpytują się wzajemnie, ćwiczą uważność, budowanie rzeczowych wypowiedzi, logiczne myślenie, a przy tym dobrze się bawią.

1 procent 2022 

bip

Logowanie

Tłumacz

Licznik odwiedzin

Dzisiaj313
Wczoraj433
Wizyt w tygodniu1202
Wizyt w miesiącu10041
Łącznie wizyt572006

telefon zaufania

edoo

szpd

animus

fundacja kghm

uodo tdts logo color rgb

uodo

reaguj masz prawo
Fundacja Rosa
Stop zwolnieniom z WF-u
Teatr TVP

 

Szanowni Państwo! Serdecznie witamy na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Henryka Brodatego w Złotoryi. Mamy nadzieję, że strona pozwoli uzyskać Państwu jak najwięcej informacji oraz zachęci do odwiedzenia naszej szkoły ..
Szkoła Podstawowa nr 3
im. Henryka Brodatego w Złotoryi

tel. /76/ 878 35 74 fax. /76/ 743 70 75

Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.