Dzień Bezpiecznego Internetu - bądźmy jak internetowi superbohaterowie!

6 lutego świętujemy Dzień Bezpiecznego Internetu! To idealna okazja, by przypomnieć wszystkim małym i dużym użytkownikom internetu, że każdy z nas ma supermoc, która pozwala na pokonanie cyberprzestępców!

Ciekawostki:

  • Czy wiesz, że silne hasło to takie, które ma co najmniej 12 znaków, w tym mieszankę liter, cyfr i symboli? To jak super – tarcza dla Twojego konta!
  • Nawet superbohaterowie muszą czasem odpocząć, dlatego pamiętajmy o robieniu przerw od ekranów. Oczy też zasługują na chwilę relaksu!
  • Udostępnianie w internecie to jak używanie supermocy – trzeba to robić mądrze
    i odpowiedzialnie. Nie każdy musi wiedzieć, gdzie mieszkamy czy jakie mamy plany na weekend.
  • W internetowym świecie pełnym informacji, nie każdy "fakt" jest prawdziwy. Zawsze włączaj swoje detektywistyczne umiejętności i sprawdzaj, zanim udostępnisz.

Internet to nie tylko sieć komputerów, to przestrzeń pełna możliwości. Używajmy jej z rozwagą, aby nasze cyfrowe ścieżki były zawsze bezpieczne. Pamiętajmy, że każde kliknięcie może być jak supermoc – używajmy jej, by tworzyć, inspirować i chronić.

z cyfrowym uśmiechem,

Inspektor Ochrony Danych

DBI foto

1 5 procent 2025 

bip

Logowanie

Tłumacz

Licznik odwiedzin

Dzisiaj27
Wczoraj851
Wizyt w tygodniu878
Wizyt w miesiącu4461
Łącznie wizyt879125

plakat czujesz niemoc

kampania dziecinstwo bez przemocy

telefon zaufania

edoo

szpd

animus

fundacja kghm

uodo tdts logo color rgb

uodo

reaguj masz prawo

Fundacja Rosa
Stop zwolnieniom z WF-u

logo maly mistrz

 

logo maly mistrz 2
Teatr TVP

  Fundacja kultury 03

Szanowni Państwo! Serdecznie witamy na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Henryka Brodatego w Złotoryi. Mamy nadzieję, że strona pozwoli uzyskać Państwu jak najwięcej informacji oraz zachęci do odwiedzenia naszej szkoły ..
Szkoła Podstawowa nr 3
im. Henryka Brodatego w Złotoryi

tel. /76/ 878 35 74 fax. /76/ 743 70 75

Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.