Get Adobe Flash player

WARSZTATY DOTYCZĄCE UZALEŻNIEŃ

Dnia 05.05.2022 r. w ramach realizacji projektu „Trzymaj formę” odbyły się warsztaty dotyczące uzależnień. Na nasze zaproszenie przybyła Pani Urszula Tomalak z Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Złotoryi. W ramach warsztatów zostały omówione tematy takie jak: skutki palenia papierosów, picia alkoholu, próbowania narkotyków i dopalaczy. Przypomnieliśmy również o obchodach Światowego Dnia Bez Papierosa, który przypada 31 maja. Zabawa z alkogooglami i narkogooglami okazała się wspaniałą zabawą, która zniechęciła uczniów klas siódmych do próbowania używek zaburzających pracę błędnika.

PRELEKCJA DOTYCZĄCA CUKRZYCY I ZDROWEGO ODŻYWIANIA

Dnia 28.04.2022 r. w ramach realizacji projektu „Trzymaj formę” odbyła się prelekcja dotycząca zdrowego odżywiania i cukrzycy. Na nasze zaproszenie przybyła Pani Monika Kaczmarek – prezes Koła Diabetyków w Złotoryi. Uczniowie klas siódmych mogli pogłębić wiedzę dotyczącą zdrowego odżywiania, zaburzeń odżywiania, wpływu wysiłku fizycznego na nasz organizm oraz cukrzycy.

Sukces z języka niemieckiego

Miło nam poinformować, że dwie nasze uczennice wzięły udział w finale V Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego "Lust auf Lesen?". Alicja Markowska z klasy 8c zdobyła tytuł Laureata, a Zofia Tłuczek z klasy 8b została finalistką. Gratulujemy serdecznie! Etap finałowy odbył się 7 maja w Warszawie. Organizatorem konkursu jest Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego.

01

 

dyplom

Nasza mała ojczyzna

Dnia 10 maja klasa 2a wraz z wychowawczynią wyruszyła na wycieczkę po Złotoryi. Przewodnikiem naszej wyprawy był pan Alfred Michler - historyk i miłośnik ziemi złotoryjskiej. Dzięki temu spotkaniu uczniowie mieli okazję zapoznać się dziejami jednego z najstarszych miast w Polsce, okolicznościami jego powstania, pięknymi zabytkami oraz wieloma ciekawostkami historycznymi, kryjącymi się w zakamarkach miasta. Rozbudziło to ciekawość uczniów do poznawania przeszłości naszego miasta oraz dostrzegania jego walorów turystycznych.

Szkolny Konkurs Matematyczny uczniów klas III

mistrz matematyki v7

KONKURS PLASTYCZNY W MAGICZNYM LESIE

magiczny las v3

1A i 1C witają wiosnę!

Dzieci z klas 1a i 1c wraz z wychowawczyniami (M. Wokotrub i B. Siudak) przygotowały krótki program artystyczny z okazji nadchodzącej wiosny. Maluchy bardzo przeżywały pierwsze zetknięcie z mikrofonem i konieczność publicznej prezentacji. Zrozumiały co to jest trema i jak trudno z nią walczyć. Obecni podczas nagrania siódmoklasiści (7C) dopingowali młodszych kolegów i nagrodzili ich gromkimi brawami. Dziękujemy serdecznie im oraz panu Mirkowi Pieterkowi za pomoc przy nagraniu.

1 procent 2022 

bip

Logowanie

Tłumacz

Licznik odwiedzin

Dzisiaj136
Wczoraj270
Wizyt w tygodniu406
Wizyt w miesiącu3626
Łącznie wizyt524657

ztz


szpd 

animus

fundacja kghm

uodo

reaguj masz prawo
Fundacja Rosa
Stop zwolnieniom z WF-u
Teatr TVP

 

Szanowni Państwo! Serdecznie witamy na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Henryka Brodatego w Złotoryi. Mamy nadzieję, że strona pozwoli uzyskać Państwu jak najwięcej informacji oraz zachęci do odwiedzenia naszej szkoły ..
Szkoła Podstawowa nr 3
im. Henryka Brodatego w Złotoryi

tel. /76/ 878 35 74 fax. /76/ 743 70 75

Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.